AUTO GAZ SYSTEM

Gaz Poll  Grzegorz Kuźmiński
Rok założenia 1999

tel. kom. 601 292 580
info@autogazsystem.waw.pl

03-668 Warszawa,  ul. Codzienna 50

zapraszamy:   pon.⋅pt.  9⋅15

   

  Kontakt z Gaz Poll oraz dojazd na ul. Codzienną 50 w Warszawie

W nagłówku stron podajemy aktualne dane teleadresowe firmy.  Gaz Poll działa od 1999 roku.

Gaz Poll, Warszawa Codzienna 50Przy ulicy Codziennej na Targówku jesteśmy piąty rok, od jesieni 2013 - wcześniej przez 10 lat działaliśmy na Woli przy ul. Szarych Szeregów.

Na zdjęciu mamy wjazd na posesję Codzienna 50 - warsztat Gaz Pollu widoczny jest w głębi działki - są tu cztery stanowiska do obsługi aut i dwie bramy wjazdowe.

Poniżej prezentujemy poglądową mapkę Googli, na której widać bliskie sąsiedztwo ul. Codziennej położonej w centralnej części Targówka. Firma ulokowała się 800 m od skrzyżowania Radzymińska, Młodzieńcza, Łodygowa.

Lokalizacja Gaz Pollu wg mapek Googli

Czerwony znacznik adresu na mapce Googli ustawiony jest na budynku mieszkalnym w posesji Codzienna 50. Firma zlokalizowana jest na Targówku (częścią Targówka są Bródno i Zacisze). Sąsiednie dzielnice to Białołęka, Praga Północ; pobliskie miejscowości (do 7km) to Marki, Ząbki, Zielonka, Rembertów.


Trasę dojazdu do warsztatu można łatwo wyznaczyć korzystając z opcji Wskazówki dojazdu na mapce powyżej, a 3 typowe trasy dojazdowe z różnych miejsc pokazujemy na mapce własnej Googli  Auto Gaz System Warszawa   ◄ 

Gaz Poll   -  kontakt z firmą i dojazd wg map Googli

 ▲